O nas

Inwest 24 to portal w którym od początku istnienia skupiamy się wokół tematów związanych z rynkami finansowymi. Obecnie w naszym serwisie możesz znaleźć najświeższe informacje ze świata inwestycji. Codziennie publikujemy wiadomości o rynku Forex, opcjach binarnych, GPW, NewConnect. Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy miejsce na opinię oraz ocenę artykułów.

Nasza misja
Naszą misją jest upowszechnianie wiedzy poprzez dostarczanie aktualnych informacji na temat rynków finansowych z Polski i świata. Zawsze pozostajemy otwarci na sugestie naszych użytkowników, tak aby nasz serwis zawsze spełniał swoją rolę – dostarczał Wam przydatnej wiedzy i informacji.

Wszystko bez spamu, irytująco częstych mailingów, dziesiątek wyskakujących reklam. Zachowujemy neutralność – na stronie nie znajdziesz linków partnerskich, czy artykułów sponsorowanych. Chcemy abyś skupił się na meritum – informacjach, które pomogą Ci być na bieżąco w tematyce inwestycyjnej.

W ramach naszego serwisu poważnie podchodzimy do tematu wolności słowa i opinii. Jeżeli trapi Cię jakaś kwestia lub chcesz podzielić się swoim zdaniem na dany temat pod każdym artykułem istnieje możliwość oddania swojego głosu oraz pozostawienia komentarza bez konieczności podawania adresu email!